FAMILJENYTTSe fler Dagens namn: Björn, Bjarne

Kontakta NVP Tipsa NVP Om NVP Tisdag
18 juni 2019

Kontakta oss

Nacka Värmdö Posten

Besöksadress:
Värmdövägen 205

Mejladress redaktionen: red@nvp.se
Mejladress sporten: sport@nvp.se

Postadress:
Box 735
131 24 Nacka
Tel Annons: 08-555 266 10
Tel Red: 08-555 266 20
Fax: 08-555 266 41

Organisationsnummer:
556349-8400

Redaktionen

Mathias Gurestam
Chefredaktör

08-555 266 26
mathias.gurestam@nvp.se

Hanna Bäckman
Bitr chefredaktör Ansvarig utgivare

08-555 266 22
hanna.backman@nvp.se

Anna-Karin Blom
Reporter Nacka Webbansvarig

08-555 266 28
anna-karin.blom@nvp.se

 

Lennart Spetz
Reporter Nacka Kulturredaktör

08-555 266 21
lennart.spetz@nvp.se

Gustav Grändeby
Reporter Värmdö Sportchef

08-555 266 24
gustav.grandeby@nvp.se

Charlotta Westling
Reporter Värmdö

08-555 266 23
charlotta.westling@nvp.se

 

Ingemar Lundin
Reporter

08-555 266 27
ingemar.lundin@nvp.se

Jenny Frejing
Fotograf

08-555 266 25
jenny.frejing@nvp.se

Anders Milde
Redigerare


anders.milde@nvp.se

 
 
Företagsannonser

Mia Wirström
Säljledare

08-555 266 18
mia.wirstrom@nvp.se

Lena LIlja
Annons- konsulent

08-555 266 14
lena.lilja@nvp.se

Thomas Hägglund
Annons- konsulent

08-555 266 12
thomas.hagglund@nvp.se

 

Marina Wiking
Grafiker

08-555 266 15
marina.wiking@nvp.se

Lars Persson
Grafiker

08-555 266 16
lars.persson@nvp.se

 
Familje & Privatannonser

Maria Karlsson
Födda, Grattis, Pryl, Bil och Båt

08-555 266 36
maria.karlsson@nvp.se

 
Ledning

Patrik Staflin
VD

08-555 266 35
patrik.staflin@nvp.se

 
BARN
/link/168743d988af4e8cad027fb3637fd1f8.aspx

Kalender lär om
allas lika värde

Bagarsjöns förskola prisas