FAMILJENYTTSe fler Dagens namn: Kristina, Ker...

Kontakta NVP Tipsa NVP Om NVP Måndag
24 juli 2017

Kontakta oss

Nacka Värmdö Posten

Besöksadress:
Värmdövägen 205

Mejladress redaktionen: red@nvp.se
Mejladress sportreportrar: sport@nvp.se

Postadress:
Box 735
131 24 Nacka
Tel Annons: 08-555 266 10
Tel Red: 08-555 266 20
Fax: 08-555 266 41

Redaktionen

Lennart Spetz
Tf chefredaktör Ansvarig utgivare

08-555 266 21
lennart.spetz@nvp.se

Anna-Karin Blom
Webbansvarig Reporter Nacka Stf chefredaktör

08-555 266 33
anna-karin.blom@nvp.se

Gustav Grändeby
Reporter Nacka Sportreporter

08-555 266 24
gustav.grandeby@nvp.se

 

Erik Ljones
Reporter Nacka

08-555 266 28
erik.ljones@nvp.se

Linus Chen Magnusson
Reporter


linus.chen@nvp.se

Charlotta Westling
Reporter Värmdö

08-555 266 23
charlotta.westling@nvp.se

 

Hanna Reinholdsson
Reporter Värmdö

08-555 266 22
hanna.reinholdsson@nvp.se

Ingemar Lundin
Sportchef Kulturredaktör

08-555 266 27
ingemar.lundin@nvp.se

Jenny Frejing
Fotograf

08-555 266 25
jenny.frejing@nvp.se

 

Anders Milde
Chefredaktör Föräldraledig


anders.milde@nvp.se

Hanna Bäckman
Stf chefredaktör Föräldraledig


 
Företagsannonser

Mia Wirström
Säljledare

08-555 266 18
mia.wirstrom@nvp.se

Ewa Roséen
Annons- konsulent

08-555 266 12
ewa.roseen@nvp.se

Lena Lindh
Annons- konsulent

08-555 266 14
lena.lindh@nvp.se

 

Marina Wiking
Grafiker

08-555 266 15
marina.wiking@nvp.se

Lars Persson
Grafiker

08-555 266 16
lars.persson@nvp.se

 
Familje & Privatannonser

Maria Karlsson
Födda, Grattis, Pryl, Bil och Båt

08-555 266 36
maria.karlsson@nvp.se

 
Ledning

Patrik Staflin
VD

08-555 266 35
patrik.staflin@nvp.se

 
SOMMARJOBB
/link/86ef731d7abd4f41a07b969cb9309707.aspx

Skapade sitt sommarjobb

Nacka satsar på unga nyföretagare
MEST LÄST IDAG